Свято сердечності, доброти, кохання – на Недригайлівщині

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті: щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

До свята жіночої краси у Віхівському сільському клубі Недригайлівської селищної ради підготували святковий концерт «З любов’ю до жінок».

Цього дня у фойє на відвідувачів чекала виставка авторських робіт – картин вишитих стрічками місцевого жителя, школяра Максима Токаренка. Давно не бачили такого заповненого глядачами маленького сільського клубу!

Багато приємних, ніжних і чарівних слів сказали кращій половині людства ведучі цього свята Віталіна та Юлія Кіяшко. З побажаннями міцного здоров’я, сонячного щастя, довгих років життя, зігрітих любов’ю і повагою виступив Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук. На висоті були учасники сценки «Ромео і Джульєта» Максим Макеєв та Ігор Тимченко.

Усім присутнім була подарована чудова концертна програма, яку підготували Катерина Пасікута, Галина Дремова, Антоніна Цицер, Євгенія Кузьменко, Катя та Марина Расенко, Каріна Гордієнко, Альона Павленко, наймолодші учасники дійства Ілона Волохова, Оля Кіяшко, Аня та Яна Гавриш, Максим Черниш, Влада та Даша Васильківські. Вщент заповнений зал вдячно реагував на всі номери художньої самодіяльності.

На завершення заходу завідуюча сільським клубом привітала всіх присутніх представниць прекрасної половини людства з жіночим святом та подякувала учасникам заходу, які спільними зусиллями подарували дійсно незабутні емоції та приємні враження.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 09 березня 2017, 14:40

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради