Липоводолинська селищна рада ініціювала створення Липоводолинської об'єднаної територіальної громади

Відповідне рішення було підтримано одноголосно депутатським корпусом селищної ради 17 травня 2018 року під час засідання сесії. Даним рішенням покладено початок процедурі об'єднання.

Селищна рада планує направити пропозиції щодо об'єднання усім сільським радам, котрі згідно з Перспективним планом мають увійти до складу Липоводолинської ОТГ(12 сільських рад та 1 селищна Липоводолинська). На наступному тижні розпочнуться громадські слухання.

Ініціаторами створення громади виступили депутати селищної ради, зазначив голова ради Сергій Нищета. На його думку, майбутнє за ОТГ з центром в Липовій Долині. Громада такого формату буде дієва та спроможна. Створення громади підтримала і районна влада.

Підтверджує спроможність громади і радник з питань децентралізації Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування Артем Градун. Адже згідно з фінансовими розрахунками, напрацьованих Центром, бюджет розвитку громади складатиме близько 25 млн.гривень: «Липоводолинська селищна рада, сьогодні, прийняла дуже вагоме, історичне, зважене рішення про надання згоди про добровільне об'єднання і створення в майбутньому Липоводолинської ОТГ. Перспективи у громади великі, про це говорять орієнтовні розрахунки. Технічно Липоводолинська селищна рада зробила все можливе для того, щоб дуже швидко, заново, і вже по-суті втретє розпочати процедуру добровільного об'єднання. І ті люди, які стоять за об'єднанням, розуміють, що створювати ОТГ потрібно», - прокоментував радник.

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube