«Різдвяні дзвони» пролунали над Лебединщиною

Новий фестивальний рік для культури Лебединщини розпочався з районного фестивалю «Різдвяні дзвони». Він уже понад 15 років поспіль згуртовує творчі колективи району для збереження і примноження традицій рідного краю.

З вітальним словом до учасників та гостей фестивалю звернулися керівники району. Вони висловили слова вдячності організаторам, побажали творчим колективам вдалих виступів, поздоровили всіх присутніх з Новорічно-Різдвяними святами і побажали здоров’я, миру та всіляких гараздів.

Зі щирими словами зі сцени звернувся до громади благочинний Лебединського церковного округу протоієрей Роман Андрухів. Він відзначив особливу єдність місцевих діячів культури у збереженні традицій предків та побажав усім божого благословення.

Цьогоріч на головній сцені районного будинку культури свої доробки репрезентувало 12 творчих колективів. Чудово дебютував перед глядачами району фольклорний ансамбль автентичного співу «Стріла» Лебединського педагогічного коледжу (керівник В. Гура), який уже відзначився на всеукраїнському рівні, ставши лауреатом І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «Українська коляда-2020» та Всеукраїнського різдвяного фестивалю «Велика коляда-2020» у місті Львові.

Дорослі й маленькі актори продемонстрували свої виступи, вертепні дійства, мелодійні колядки та щедрівки, запальні танці, веселі жарти, новорічні віншування, які переповнювали присутніх відчуттям величності свята Різдва Христового. Головна сцена району лунала різнобарв’ям голосів та пишалася калейдоскопом талантів. Кожне дійство, яке відбувалося на сцені, мало свій глибинний зміст та зачаровувало красою українських традицій. Глядачі, у свою чергу, шанували артистів гучними оплесками за надану можливість поринути у чарівне дійство Різдвяної коляди.

Усі учасники фестивалю отримали дипломи за участь і подарунки.

Також читайте:

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради