На Лебединщині привітали працівників сільського господарства

Коли на полях зібрано врожаї, коли наступає пора підбивати підсумки трудових буднів усього року, в нашій країні вшановують всіх працівників сільського господарства. Адже саме на їх плечах лежить відповідальність за продовольчу стабільність держави, а відтак, і її добробут.

З нагоди професійного свята трударів села в актовій залі Лебединської районної ради пройшла урочиста концертна програма.

Голова районної ради Василь Калита і керівник райдержадміністрації Віктор Химич у своїх вітальних словах щиро подякували працівникам сільського господарства за невтомну й плідну працю. Вони побажали нових здобутків, гарного врожаю наступного року та вручили грамоти й квіти найкращим трудівникам села.

Особливої відзнаки цьогоріч було удостоєно приватне підприємство «Надь». Його генеральному директору Андрію Кириченку за інвестиції у виробництво було вручено Диплом і відзнаку від Департаменту агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації, Асоціації «Спілка аграрних підприємств Сумської області» та ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумської області».

Привітав присутніх і начальник агропромислового розвитку Лебединської райдержадміністрації Борис Лубенський. Він висловив сподівання на те, що, попри всі зміни та реформи, які зараз відбуваються в багатьох сферах суспільного життя України, сільське господарство не залишиться без належної уваги з боку держави і зможе зміцнити свої позиції, а трударі села нарешті здобудуть гідні по-справжньому європейські умови праці. Борис Олексійович зачитав власного вірша, в якому влучно змалював всю нинішню суспільно-політичну ситуацію та побажав усім лише позитивних змін у майбутньому.

Слова вітань вдало доповнювалися пісенними подарунками від вокалістів районного будинку культури. Вони створили в залі по-справжньому святкову та урочисту атмосферу.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 листопада 2019, 15:54

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради