У Катеринівці відзначили День села

У Катеринівці відзначили одне з найголовніших місцевих свят. Сільська рада спільно з працівниками культури добре потрудилися для того, аби День села вдався на славу. Щоб якомога більше жителів громади могли потрапити на святкування, було організовано централізований підвіз жителів віддалених населених пунктів. Для найменших катеринівчан підготували розваги на батуті, продаж солодощів, різноманітні конкурси і змагання з призами.

У сільському будинку культури відбулася урочиста частина свята. У фойє було організовано виставку творчих робіт місцевих майстринь Любові Хомишенко, Тетяни Балановської, Марії Загребельної.

Відкрила офіційну частину заходу Катеринівський сільський голова Тетяна Кириченко. Вона розповіла про річні здобутки сільської ради, висловила щиру подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, побажала їм процвітання та добробуту. Не забули згадати і про односельчан, які стоять на сторожі кордонів на сході України, боронячи суверенітет нашої держави. Пам’ять усіх загиблих захисників була вшанована хвилиною мовчання.

З Днем села привітати місцевих жителів прибули почесні гості: заступник голови районної ради Світлана Горошко та перший заступник голови Лебединської райдержадміністрації Оксана Лихина. Вони побажали катеринівчанам щастя, благополуччя в кожній родині, а також процвітання Катеринівці. Грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнення високих показників у роботі, активну громадську позицію та з нагоди Дня села кращим працівникам громади.

За вже доброю традицією депутат Сумської обласної ради Магомед Галаєв передав жителям Катеринівки свої найкращі вітання та святковий феєрверк у подарунок. Свої найщиріші побажання висловив краянам директор Підліснівського відділення ПРаТ «РАЙЗ Максимко» Олександр Тимошин. Він відзначив грамотами і подарунками передовиків аграрного виробництва та передав сільській раді у дарунок бензопилу.

Силами аматорів місцевої самодіяльності було організовано чудову святкову програму. Її художні номери чергувалися з теплими словами привітань на адресу майже всіх катеринівчан: від старожилів до наймолодших жителів краю.

Концерт буквально на одному диханні тривав більше двох годин. Далі святкування продовжилося на свіжому повітрі довкола будинку культури. Гості свята спілкувались одне з одним та смакували кашею і біляшами від Катеринівського відділку Підліснівського відділу ПРаТ «РАЙЗ Максимко» (завідувач Микола Сіренко). А кульмінаційним моментом став святковий феєрверк, який розцвів над Катеринівкою, коли остаточно стемніло.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 03 жовтня 2019, 15:26

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради