Фестиваль борщу на Лебединщині

27 вересня у Лебединському районі відбувся фестиваль, присвячений українській національній страві – борщу.

У фестивалі взяли участь почесні гості: тимчасово виконуючі обов’язки голови Сумської ОДА - Ірина Купрейчик, очільника лебединських депутатів - Світлана Горошко, голови Лебединської районної державної адміністрації Оксана Лихина, головний спеціаліст відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури обласної державної адміністрації Тетяна Коршак, директор Лебединського ВПУ лісового господарства Анатолій Троян.

Керівники району висловили щиру вдячність ініціаторам та організаторам заходу – відділу культури і туризму райдержадміністрації та сільським головам. Вони побажали всім учасникам фестивалю вдалих, смачних, запашних і наваристих борщів, відмінного настрою, приємного спілкування та гарних вражень.

У конкурсі на кращий борщ змагалися команди 11 сільських рад району, районного будинку дитячої та юнацької творчості, районного краєзнавчого музею, Лебединського ВПУ лісового господарства змагалися, у кого борщ кращий. Окрім приготування борщу, кожна команда мала репрезентувати свої кулінарні шедеври. Для цього використовували народні пісні, музику та жарти. А до борщу подавали традиційні пампушки з часником та цибулею, вареники, сало і т.д.

Оцінювали страви почесні гості. Вони також узяли участь у майстер-класі з приготування вареників.

 

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради