День села відсвяткували в Штепівці

У Лебединському району мають традицію святкувати Дні сіл, приурочуючи їх до певних визначних дат. 12 липня вся православна громада відзначає день святих апостолів Петра й Павла, і саме цю дату обрала для себе Штепівська громада для свого найбільшого свята.

З нагоди Дня села чудову концертну програму підготували аматори сцени, завітало чимало гостей та було організовано частування й народні гуляння.

Почесними гостями свята стали очільники району Василь Калита і Віктор Химич. Вони привітали присутніх з іменинами, побажали Штепівській громаді всіляких гараздів і вручили грамоти кращим трударям. Також на святкування прибула помічник депутата обласної ради Магомеда Галаєва Світлана Тонкошкур. Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради вона висловила найкращі побажання штепівчанам і гостям заходу, а також передала подарунок – святковий феєрверк.

Численні вітання й поздоровлення органічно перепліталися з концертними номерами. Веселі українські пісні, запальні танці та дотепний гумор не дали нудьгувати нікому з присутніх.

Але не лише цікавим сценічним дійством відзначився День села у Штепівці. Довкола сільського будинку культури відбувалися народні гуляння, проводилися розваги для дітей, а також безкоштовне частування всіх бажаючих смачною польовою кашею. Крім того, велася жвава торгівля різноманітними смаколиками й сувенірами.

Свято тривало до самого вечора. Його кульмінацією став чудовий феєрверк, який різнобарвно розквітнув у вечірньому небі і подарував усім присутнім неабияке естетичне задоволення.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 21 серпня 2019, 15:51

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради