Жительку Малого Висторопа привітали зі сторіччям

Жителька села Малий Вистороп Долина Семенівна Демчук 1 березня відзначила свій 100-річний ювілей. З цією знаменною подією її прийшло привітати чимало гостей.

Очільник Лебединської районної ради Василь Калита і голова райдержадміністрації Віктор Химич вручили ювілярці квіти та пам’ятний подарунок, побажали міцного здоров’я і щиро подякували за багаторічну сумлінну працю, адже трудового стажу у неї – майже півстоліття!

Долину Семенівну також навідали голова ради Лебединської районної організації ветеранів Сергій Стукошин та сільський голова Микола Ромасенко. Вони також висловили ювілярці свої найщиріші побажання та подарували квіти. Від імені всіх освітян району ветерана педагогічної справи з поважним ювілеєм привітали начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Дудченко та голова районного профспілкового комітету працівників освіти Володимир Джумко.

Життя Долини Семенівни досить непросте й насичене подіями. Народилася вона у с. Підліснівка Сумського району. Після закінчення Харківського педагогічного училища почала вчителювати на Київщині. І тут її застала війна. Багато важких випробувань довелося пережити їй в роки окупації, післявоєнного голоду та відбудови країни.

У Малий Вистороп Долина Семенівна потрапила в 60-х роках. Тут вона цілих 48 років пропрацювала вчителем початкових класів сільської школи. Заміж жінці вийти не судилося, тому власних дітей в неї не було. Але дітьми вона вважала всіх своїх учнів, школу – своєю родиною. Своїм вихованцям Долина Семенівна віддавала всю свою любов і турботу, а тому й досі пам’ятає їх імена. Та й випускники Маловисторопської школи не забувають свою першу вчительку, згадуючи, як вона вчила їх читати, писати і любити рідний край та свою Батьківщину. Тому не дивно, що багато колишніх школярів прийшли привітати ювілярку з її визначним днем народження, даруючи квіти, подарунки, листівки та спогади.

Нині Долина Семенівна Демчук проживає сама. Опікується нею соціальний працівник районного територіального центру. Іноді в гості приїздить племінниця з Києва. Часто навідують працівники сільської ради, з якими жінка ділиться спогадами.

Також читайте:

 

 

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради