Лебединщина вшанувала 165-річчя від дня народження організатора охорони здоров’я в регіоні К.О. Зільберника

До порядку денного чергового засідання постійної комісії Лебединської районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, молоді, культури та соціального захисту населення було внесено питання про виконання районної програми з відзначення в районі 165-річчя від дня народження організатора охорони здоров’я на Лебединщині К.О.Зільберника.

Як проінформувала депутатів начальник відділу культури і туризму Лебединської районної державної адміністрації Ганна Богомаз, усі передбачені програмою заходи виконані.

Так, було придбано та встановлено на Троїцькому кладовищі в м. Лебедин пам’ятник Костянтину Зільбернику, на будівлі заснованого 110 років тому хірургічного відділення встановлена та урочисто відкрита пам’ятна дошка видатному лікарю. У районному краєзнавчому музеї створено пересувну виставку документів «Визначний лікар Лебединщини». Для поширення інформації про життя і діяльність почесного громадянина міста Лебедина виготовлені стенд та інформаційний буклет «Видатні постаті Лебединщини. Костянтин Олександрович Зільберник», настільні та кишенькові календарі. У липні 2018 року в краєзнавчому музеї за участі керівників району, представників центральної районної лікарні та громадськості проведено засідання «круглого столу» на тему: «Костянтин Зільберник – організатор охорони здоров’я на Лебединщині».

На виконання зазначених програмних заходів з районного бюджету було виділено та використано 32 тис. грн.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 14 лютого 2019, 14:54

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради