Репрезентація книги «Герої нашого часу» на Лебединщині

Україна завжди славилася своїми відважними героями, котрі в різні часи підіймалися на захист своєї Вітчизни. І сьогодні, коли на сході країни вже чотири роки поспіль точиться неоголошена війна, відважні сини свого народу боронять рідну землю від посягань агресора.

Тому символічно, що саме тепер у Лебединському районному краєзнавчому музеї відбулася репрезентація книги сумської письменниці та журналістки Алли Акіменко з патріотичною назвою «Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО». Вона зібрала розповіді про жителів та уродженців Сумщини, які брали участь у боротьбі за свободу і незалежність України у 2014-2018 роках та повернулися до мирного життя. Є тут й історія нашого земляка – жителя с. Великий Вистороп Лебединського району Миколи Мамайка.

Книга була написана та видана за ініціативи Сумської обласної державної адміністрації. На її написання сумській журналістці Аллі Акіменко знадобилося близько півроку. Вона побувала у всіх 18 районах області та в самому обласному центрі, зібравши найяскравіші приклади сучасного героїзму і мужності, розповіді й діалоги з героями АТО, а також фото їх та їхніх родин.

Нове видання побачило світ наприкінці минулого року у видавництві «Еллада» накладом у 1000 примірників. Це просвітницький проект Сумської обласної державної адміністрації, на який виділено 100 тисяч гривень з обласного бюджету. За словами авторки, книга не надійте у продаж, бо розповсюджуватиметься лише через мережу бібліотек та в навчальних закладах області.

У заході взяли участь заступник голови Лебединської районної ради Світлана, заступник Лебединського міського голови Олена Кірєєва, керівники установ та організацій району у галузі соціального захисту, учасники АТО, студенти педагогічного коледжу, бібліотекарі та представники засобів масової інформації.

У своєму виступі Світлана Горошко зазначила, що завдяки мужності та героїзму наших захисників, ми відстояли незалежність України та маємо надію, що невдовзі вона справді стане цілісною та неподільною державою. Вона подякувала авторці за те, що та змогла увічнити в друкованому слові імена та подвиги наших героїв, і вручила їй квіти.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 14 лютого 2019, 14:37

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради