Традиційний шкільний ярмарок «Мирна країна – щаслива дитина» - у Лебедині

У міському сквері ім. П. Полуботка  відшумів осінній шкільний благодійний ярмарок під гаслом «Мирна країна – щаслива дитина». За вже доброю традицією його щорічно влаштовує районний Будинок дитячої та юнацької творчості.

Діти мають змогу спробувати себе в ролі продавців, а всі бажаючі - придбати різноманітну сільськогосподарську продукцію, вирощену школярами на присадибних ділянках. Зібрані кошти направляються на благодійність. Наприклад, минулого року 6575 тис. гривень було переказано на лікування учня однієї з районних шкіл. Кошти, зібрані цього року, також будуть передані на потреби дітей, які потрапили у складні життєві обставини.

Усіх учасників і гостей ярмарку привітали заступник голови районної ради Світлана Горошко та тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Оксана Лихина. Посадовці наголосили на тому, що українська нація здавна славилася милосердям і бажанням допомогти тим, хто цього потребує. Тому проведення подібних заходів є дуже важливим і символічним.

Урочиста частина продовжилася виступами творчих колективів. Хореорафічну композицію виконали учасники танцювального колективу «Смайл» Будильського навчального закладу (керівник Юлія Трикоз). А від вокального колективу «Співограй» (керівник Наталія Суховій) прозвучав пісенний подарунок. Як символ здійснення мрій, миру та щастя діти випустили у небо птахів і повітряні кульки. Це право було надано учням Павленківського НВК, які минулого року зібрали найбільшу суму коштів під час благодійної акції.

Ведуча заходу Інна Голуб оголосила програму акції. Вона передбачала: виставку-ярмарок сільськогосподарської продукції, майстер-класи від педагогів районного будинку дитячої та юнацької творчості, флешмоб «Плетіння захисної сітки для солдатів, що знаходяться на Сході України». Крім того, кожен бажаючий міг на собі випробувати роботу майстра з аквагриму та долучитись до створення «Дерева дитячих мрій». Діти, взявши паперового голуба, як символ миру і здійснення мрій, та висловивши письмово на ньому свою мрію, прикріпляли його на дерево. Завершилась акція приємною миттю нагородження найактивніших її учасників за номінаціями: «Найбільша сума зібраних коштів», «Найбільший асортимент продукції» та «Найкраще оформлення торгового місця».

 

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube