Традиційний шкільний ярмарок «Мирна країна – щаслива дитина» - у Лебедині

У міському сквері ім. П. Полуботка  відшумів осінній шкільний благодійний ярмарок під гаслом «Мирна країна – щаслива дитина». За вже доброю традицією його щорічно влаштовує районний Будинок дитячої та юнацької творчості.

Діти мають змогу спробувати себе в ролі продавців, а всі бажаючі - придбати різноманітну сільськогосподарську продукцію, вирощену школярами на присадибних ділянках. Зібрані кошти направляються на благодійність. Наприклад, минулого року 6575 тис. гривень було переказано на лікування учня однієї з районних шкіл. Кошти, зібрані цього року, також будуть передані на потреби дітей, які потрапили у складні життєві обставини.

Усіх учасників і гостей ярмарку привітали заступник голови районної ради Світлана Горошко та тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Оксана Лихина. Посадовці наголосили на тому, що українська нація здавна славилася милосердям і бажанням допомогти тим, хто цього потребує. Тому проведення подібних заходів є дуже важливим і символічним.

Урочиста частина продовжилася виступами творчих колективів. Хореорафічну композицію виконали учасники танцювального колективу «Смайл» Будильського навчального закладу (керівник Юлія Трикоз). А від вокального колективу «Співограй» (керівник Наталія Суховій) прозвучав пісенний подарунок. Як символ здійснення мрій, миру та щастя діти випустили у небо птахів і повітряні кульки. Це право було надано учням Павленківського НВК, які минулого року зібрали найбільшу суму коштів під час благодійної акції.

Ведуча заходу Інна Голуб оголосила програму акції. Вона передбачала: виставку-ярмарок сільськогосподарської продукції, майстер-класи від педагогів районного будинку дитячої та юнацької творчості, флешмоб «Плетіння захисної сітки для солдатів, що знаходяться на Сході України». Крім того, кожен бажаючий міг на собі випробувати роботу майстра з аквагриму та долучитись до створення «Дерева дитячих мрій». Діти, взявши паперового голуба, як символ миру і здійснення мрій, та висловивши письмово на ньому свою мрію, прикріпляли його на дерево. Завершилась акція приємною миттю нагородження найактивніших її учасників за номінаціями: «Найбільша сума зібраних коштів», «Найбільший асортимент продукції» та «Найкраще оформлення торгового місця».

 

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube