Благодійна акція «З добром у серці» на підтримку та лікування онкохворих Лебединщини

Метою благодійної акції «З добром у серці», що відбулася в Лебедині, став збір коштів на підтримку та лікування онкохворих, що проживають на Лебединщині.

Акція започаткована відділом культури та туризму райдержадміністрації спільно з районним будинком культури та районною громадською організацією Спілка жінок. Щорічно вона збирає усіх небайдужих до чужого нещастя і допомагає зібрати кошти, які потім використовуються на боротьбу з онкологічними хворобами.

Цьогоріч благодійна акція зустрічала гостей ярмарком сільськогосподарської продукції. Усі бажаючі могли придбати городину, фрукти та вироби народних майстрів, зібрані з усього району.

Урочиста частина акції була організована у вигляді насиченої концертної програми. На початку її гостей заходу привітали керівники району в особі голови районної ради Василя Калити та тимчасово виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Оксани Лихини. Вони зазначили, що проведення подібних благодійних акцій є необхідним у наші часи і подякували всім, хто не лишається осторонь і як може допомагає тим, хто цього потребує.

Зі словами вдячності за добрі справи до присутніх звернулася начальник відділу культури і туризму Ганна Богомаз та представник духовенства – настоятель Воскресенського храму, благочинний Лебединського церковного округу отець Роман.

Концертна програма заходу була дуже різноманітною. Своїми виступами гостей порадували духовий оркестр та кращі творчі колективи районного будинку культури, закладів культури району.

Упродовж усього часу бажаючі могли зробити свої благодійні внески у спеціальну скриньку, що знаходилася навпроти імпровізованої сцени. Кошти, виручені в ході благодійної акції, будуть направлені на підтримку і реабілітацію онкохворих жителів Лебединського району.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube