Позитивні емоції і радість від свята рідного села Московський Бобрик залишилися у серці кожного

Весело та гучно відшуміло у Московському Бобрику свято, присвячене 27-й річниці Незалежності України та Дню села.

У центрі, біля сільської ради, зібрались місцеві жителі від старого до малого та гості. Усіх присутніх зі святом вітав сільський голова Олександр Дубровін, побажавши всім міцного здоров’я, радості та добробуту.

За дорученням очільників району Василя Калити та Віктора Химича керуючий справами виконавчого апарату Лебединської районної ради Ганна Полова привітала жителів та гостей села і вручила почесні відзнаки й подарунки кавалеру ордена Трудової Слави Івану Тіщенку та вчителю біології Московськобобрицького НВК Аллі Фроловій. Грамоти та подарунки від сільського голови також отримали ветерани праці, орденоносці Лідія Камчатна та Ганна Бугайова. За дорученням директора ТОВ «Гадяцьке» Олександра Суханя сільський голова відзначив грошовими преміями кращих працівників тваринницької галузі Інну Труфан, Зою Мизін, Тетяну Маслюк та сестер Тамілу і Сашу Матвієнко, які допомагали господарству під час літніх канікул.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу Слави учасником АТО Олександром Камчатним та активною учасницею художньої самодіяльності Галиною Капустіною вшанували пам’ять загиблих у роки Другої Світової війни.

За сценарієм свята увага була приділена всім категоріям жителів села. Віншували щирими словами, задушевними піснями та гарними подарунками учасників АТО, учасників бойових дій в Афганістані, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС; подружні пари, які прожили разом 50 років: Івана та Катерину Тищенків, Павла та Катерину Проскурнів, Миколу та Парасковію Гайкових, Павла та Катерину Корчанів; старожилів – 91-річну Ганну Камчатну та 92-річну Агрипину Кальченко; наймолодшого жителя села – Мирославу Кравченко; матір-героїню, яка народила та виховала шестеро дітей, Тетяну Бондаренко й матір-героїню, яка народила та виховала дев’ятеро дітей, Людмилу Перевозник. Саме цього дня святкувала свій день народження активна учасниця художньої самодіяльності Наталія Орлова, яка також отримала вітання піснею та подарунком.

На святі села кожен знайшов собі розвагу: діти стрибали на батуті, веселилися із аніматором, випробовували себе в спортивних іграх, а дорослі насолоджувались концертом, який складався з двох частин. Першу - підготували аматори сцени сільського Будинку культури, а на другу запросили колег з м. Суми. У виконанні колективу «Бобричаночка» прозвучали пісні «Ласкаво просимо», «Гуляй село», «Хочу на море», «Покохала дідуся», Інна Вельбой виконала пісню «Село моє». Дитячий танцювальний колектив «Фантазія» (керівник Юлія Голуб) вразив глядачів танцювальною композицією «Два кольори», неперевершеним танком «Лезгінка» порадувала Таня Тимошенко.

Жителі та гості з захопленням розглядали виставку робіт місцевих майстринь-вишивальниць та народних умільців, смакували кашею, що вміло приготувала директор СБК Тетяна Шаблій. За результатами конкурсу «Кращий курінь свята» перемогу здобув курінь під назвою «У Богомола».

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини на свято рідного села Московський Бобрик!

Також читайте:

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради