На сучасний спортивний майданчик у Василівці кошти виділено з Держбюджету

За сприяння народних депутатів України від фракції «Батьківщина» Владислава Бухарєва та Івана Крулька з Державного бюджету виділено 13 млн гривень на реалізацію заходів соціально-економічного розвитку Лебединського району. 7 мільйонів з цих коштів було заплановано використати на побудову 5 сучасних спортивних майданчиків у селах Будилка, Василівка, Ворожба, Голубівка та Михайлівка (по 1,4 млн гривень). І ось такий спортивний майданчик із синтетичним покриттям урочисто відкрили у с. Василівка.

На урочисте відкриття прибули заступник голови районної ради Світлана Горошко, голова райдержадміністрації Віктор Химич, сільський голова Антоніна Клюс та представники духовенства.

Голова райдержадміністрації Віктор Химич привітав жителів Василівки з визначною подією, передав вітання від народного депутата – земляка Владислава Бухарєва та вручив місцевим футболістам нові м’ячі. Заступник голови районної ради Світлана Горошко від імені депутатського корпусу районної ради висловила щирі поздоровлення василівчанам. Вона зазначила, що відкриття такого сучасного спортивного майданчику є непересічною подією не лише в житті Лебединщини, але й Сумщини, адже вони є навіть далеко не у кожному районі нашої області.

За допомогу та підтримку у розвитку сільської територіальної громади подякувала народним депутатам і районній владі сільський голова Антоніна Клюс. Вона побажала всім, хто буде тренуватись на цьому майданчику, чемпіонського здоров’я і гучних перемог, висловивши надію на те, що, можливо, саме звідси комусь з односельців проляже дорога у великий спорт.

Офіційне відкриття майданчика розпочалося з перерізання посадовцями символічної стрічки. Першим на поле вийшов настоятель Троїцького храму УПЦ отець Геннадій. Він провів обряд його освячення та благословив присутніх. А після урочистостей відбулася й перша гра між місцевими футбольними командами.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради