Голубівка відзначила День села

На Лебединщині доброю традицією стало святкування в громадах Днів села, які збігаються з великими православними святами. Цього разу в день шанування святого Миколая Чудотворця своє найголовніше свято відзначила громада Голубівки.

З нагоди визначної події в центрі села біля будинку культури відбулися врочистості, на які завітали почесні гості: заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко, голова райдержадміністрації Віктор Химич та голова Голубівської сільської ради Борис Редько. Їх зустріли теплими словами та пишним короваєм, а вони, в свою чергу, щиро привітали жителів та гостей села зі святом.

Заступник очільника лебединських депутатів Світлана Горошко у своєму вітанні назвала Голубівку гордістю Лебединщини. «Голубівка має славні трудові здобутки і традиції. Це село працьовитих людей, мудрих і відповідальних керівників, які дбали і дбають не лише про гарні врожаї і робочі місця, але й про соціальний та культурний розвиток громади. Усе, зроблене зусиллями Героя Соціалістичної Праці Івана Максимовича Остапенка, було збережене і передане в надійні руки Миколи Миколайовича Зимогляда, який гідно продовжує справу свого наставника. І якби на Україні було більше таких сіл, як Голубівка, то майбутнє для українського села було б більш перспективним».

За сумлінну працю, високі трудові досягнення та з нагоди Дня села грамотами Лебединської районної ради були нагороджені передовики сільськогосподарського виробництва місцевого СТОВ імені Шевченка: головний агроном Олексій Хоменко, оператори машинного доїння Олена Довгопол та Терезія Давиденко, трактористи Андрій Дурманенко та Віктор Вакула, водій Іван Бутовий.

Після численних поздоровлень та привітань усіх гостей свята було запрошено до сільського будинку культури, в холі якого розмістилася чудова виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва місцевих майстрів та майстринь, а також кращі зразки дитячої творчості учнівської молоді Голубівки. В актовому залі відбувся святковий концерт, який підготували аматори місцевої самодіяльності та Лебединського районного будинку культури.

А свято тривало ще довго! Довкола будинку культури були влаштовані розваги для малечі. Працювали батути, продавалася сувеніри, солодка вата та інші смаколики. Тож Голубівка гідно відзначила свій День села і гостям та учасникам свята, напевне, буде, що згадати!

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 29 травня 2018, 10:41

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради