Святковий автопробіг через села Лебединщини

Цьогоріч маршрут традиційного автопробігу проліг з м. Лебедин - Меморіалу Слави – до с. Голубівка, через с. Михайлівка – с. Підопригори – с. Павленкове – с. Штепівка. –

Голова районної ради Василь Калита, голова районної державної адміністрації Віктор Химич, військовий комісар Роман Перекрестов, працівники галузі культури, представники районного Товариства сприяння обороні України та молодь району відвідали місця Бойової Слави героїв-визволителів Лебединщини.

На кожній зупинці автопробігу урочистий мітинг біля меморіалу загиблим воїнам збиралися місцеві жителі. У виконанні аматорського вокального колективу «Лебедія» районного будинку культури звучали пісні воєнних років, які перемежовувалися виступами почесних гостей заходу.

У врочистих промовах офіційних осіб червоною ниткою пролягла основна думка про те, що згадки про війну завжди будуть залишатися в нашій пам’яті. Як і вічна скорбота за тими, хто віддав за мир і незалежність майбутніх поколінь своє власне життя. І нехай вже промайнуло довгих 73 роки з того часу, як ціною велетенських і тяжких втрат ми здобули перемогу, нехай з кожним роком залишається все менше безпосередніх учасників Другої Світової війни, ми маємо навіки зберегти пам’ять про їх героїчний і самовідданий подвиг в ім’я Батьківщини та миру в усьому цивілізованому світі.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus