У Кам’яному відкрили меморіальну дошку герою-земляку

У с. Кам’яне відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки колишньому бійцю 24-го окремого штурмового батальйону ЗСУ «Айдар» Олександру Прошкіну, який героїчно загинув внаслідок сутички ЗСУ з ворожою ДРГ та мінометного обстрілу в районі н. п. Травневе Донецької області на Світлодарській дузі 8 грудня минулого року.

Голова районної ради Василь Калита, очільник райдержадміністрації Віктор Химич, військовий комісар Лебединського об’єднаного міського військового комісаріату Роман Перекрестов, а також бійці окремої військової частини 27 Сумського реактивного артилерійського полку та жителі села зібралися, аби вшанувати світлу пам’ять героя.

Представники духовенства справили панахиду за загиблим воїном. Після чого відбулося покладання квітів до сільського клубу, де на стіні й було встановлено меморіальну дошку.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 травня 2018, 08:35

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus