Лебединщина готується гідно відзначити 90-річчя Михайлівської цілини

Лебединщина – унікальний куточок України, щедро обдарований природними скарбами. Один з них – відома далеко за межами не лише Сумщини, але й України, Михайлівська цілина, яка має статус природного степового заповідника. 2018 рік – ювілейний -  виповнюється 90 років від дня створення заповідника.

Тож депутати Лебединської районної ради одноголосно підтримали пропозиції щодо відзначення 90-річчя Михайлівської цілини. Так, у пріоритеті розділу «Туризм» Програми економічного та соціального розвитку району на 2018 рік з метою популяризації туристичного потенціалу Лебединщини передбачено низку заходів з відзначення ювілею заповідника.

Зокрема на червень-серпень поточного року заплановано виготовлення інформаційного буклету «Михайлівська цілина – перлина незайманого степу», виготовлення річних календарів з фото Михайлівської цілини, організацію пересувних виставок документів, довідок, фотоматеріалів про історію створення заповідника в селах Катеринівка, Штепівка, Ворожба, Будилка, Малий Вистороп, відеозйомка інформаційних матеріалів про заповідник, наукові читання «90 років розвитку Михайлівської цілини» з подальшою публікацією наукових робіт.

На фінансування вказаних заходів заплановані кошти з районного бюджету у сумі 42 тис. грн. Виконавцем визначено відділ культури і туризму Лебединської районної державної адміністрації.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 січня 2018, 11:26

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради