Меморіальна дошка - полеглому герою-земляку у Павленковому Лебединського району

У с. Павленкове на стіні школи урочисто відкрили меморіальну дошку пам’яті Олександра Миколайовича Ворожка, молодшого сержанта, заступника командира взводу – командира відділення автомобільного взводу роти забезпечення комендатури охорони та обслуговування.

Він загинув під час виконання службових завдань у зоні проведення антитерористичної операції 1 березня 2016 року поблизу села Бердянське Волновахського району Донецької області.

Слова подяки батькам за сина, за його мужність, патріотизм висловили голова Лебединської районної ради Василь Калита, заступник голови Лебединської районної державної адміністрації Оксана Лихина та Підопригорівський сільський голова Світлана Гречка. Честь відкрити меморіальну дошку було надано очільникам району.

Вшануючи світлу пам’ять полеглого героя, отець Геннадій провів молебень та освятив меморіальну дошку. Після чого всі присутні на знак скорботи схилили голови у хвилині мовчання. Урочиста програма заходу продовжилась покладанням квітів до пам’ятного знаку та концертною програмою, на якій звучали пісні та декламувалися вірші, присвячені пам’яті усім загиблим воїнам у зоні АТО.

До початку заходу родичі загиблого героя, районне керівництво, актив Підопригорівської сільської ради побували на сільському кладовищі, де біля могили Олександра Ворожка поклали квіти і вшанували його пам’ять.

Меморіальна дошка виготовлена за ініціативи і допомоги районної громадської організації «Спілка жінок». Виготовленням займалась приватний підприємець Тетяна Костенко.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради