Звітували аматори народної творчості Лебединщини

У Підопригорівському сільському будинку культури відбувся творчий звіт аматорських колективів Підопригорівської, Штепівської, Павленківської та Голубівської сільської ради, що пройшов у рамках І етапу обласного фестивалю «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-й річниці утворення Сумської області.

Метою фестивалю є популяризація аматорської творчості, організація змістовного дозвілля населення, сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел, виховання почуття патріотизму і любові до рідного краю.

До участі у фестивалі заклади культури представляють концертну програму у виконанні аматорів сцени, репрезентують роботи майстрів українських ремесел, літературні твори сучасних місцевих авторів, виставки автентичного та сучасного українського одягу. Творчим жителям Лебединщини теж було що показати, тож вони активно долучилися до фестивального руху.

Перед початком заходу гості мали змогу переглянути виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва. Новими, яскравими, самобутніми роботами та різноманітністю їх видів мали змогу похвалитися місцеві майстрині. Радували око роботи, виконані у техніках: вишивка бісером, хрестиком, гладдю.

Запашним короваєм зустрічали гостей господарі свята. До присутніх з вітальним словом звернулись керівники області і району: голова райдержадміністрації Віктор Химич, заступник голови районної ради Світлана Горошко, депутат обласної ради Магомед Галаєв, генеральний директор ПП «Надь» Андрій Кириченко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз та Підопригорівський сільський голова Світлана Гречка.

Юні обдарування продемонстрували майстерність виконання, художнє втілення образів, артистизм, сценічну культуру та захоплюючий режисерський задум. Виступ кожного відрізнявся індивідуальністю та неповторністю. Учасники фестивалю намагалися вкласти у свої номери найкращі й найщиріші почуття – і в них це вийшло.

Усі присутні насолоджувалися чудовою концертною програмою, що втілювала в себе й магію танцю, й вокальні та театральні номери. У залі панувала добра, творча атмосфера. А справжнім сюрпризом для всіх стала фінальна пісня у виконанні голів Штепівської, Підопригорівської та Василівської сільських рад.

Також читайте:

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради