Благодійність лебединця Сергія Лук’яненка не лишилася непоміченою

6 квітня благочинний Лебединського церковного округу архімандрит Лаврентій і настоятель Свято-Вознесенського храму отець Роман вручили Орден Святого Миколая Чудотворця депутату районної ради Сергію Лук’яненку за заслуги перед Українською Православною Церквою та благодійність.

Святі отці передали благословення і вітання від митрополита Київського і всієї України Онуфрія, архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія та побажали Божого благословення у благих справах.

Сергій Миколайович сприяв відродженню Свято-Миколаївського храму у с. Червлене Лебединського району, що майже півстоліття був недіючим і мав вигляд напівзруйнованої споруди. У 2015 році за фінансової підтримки Сергія Лук’яненка храм відбудували, оновили і він знову відчинив двері прихожанам.

На рахунку Сергія Лук’яненка багато добрих справ і стосовно соціально незахищених верств населення, дітей, військових, спортсменів… Тому нагорода дійсно заслужена. Та ще й у день народження.

Із цими визначними подіями Сергія Миколайовича привітали голова райдержадміністрації Віктор Химич і заступник голови районної ради Світлана Горошко.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради