На Лебединщині вшанували пам’ять Великого Кобзаря

З нагоди 203-ої річниці від дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка в с. Гринцеве відбувся урочистий мітинг.

Керівництво району, представники місцевого самоврядування, учні та педагоги місцевого навчального закладу, а також уся небайдужа громадськість села зібралися цього дня в самому центрі села біля погруддя Великого Кобзаря, аби засвідчити свою глибоку вдячність видатному культурному й політичному діячеві.

Голова райдержадміністрації Віктор Химич та заступник голови районної ради Світлана Горошко висловили своє захоплення діяльністю Тараса Шевченка в царині українського державотворення, впливом на розвиток історії України та неперевершеною творчістю.

Захід пройшов, мов на одному диханні. У виконанні учнівської молоді звучали пісні про Україну. Всі присутні читали нетлінні рядки з віршів великого поета. А на завершення заходу пам’ять Тараса Григоровича вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Цього дня також Лебединщина долучилася до Всеукраїнського флешмобу, присвяченого вшануванню пам’яті Кобзаря. Починаючи з 16:00, в різних населених пунктах району вірші Тараса Шевченка декламували біля погруддя чи портрета поета представниками місцевого самоврядування, культури, освіти, учнівська молодь, а також усі небайдужі шанувальники його творчості.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 13 березня 2017, 10:31

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради