День вшанування «Небесної Сотні» на Лебединщині

Урочистий мітинг-реквієм, приурочений до трагічних подій нещодавнього минулого, пройшов у с. Штепівка на Лебединщині біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність нашої країни.

Згадати полеглих Героїв зібралося керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, учнівська молодь та жителі села.

Очільники Лебединщини Віктор Химич та Василь Калита звернулись до присутніх із закликом пам’ятати про величний подвиг «Небесної Сотні» в ім’я незалежності та суверенності нашої держави. З урочистими промовами перед односельчанами також виступив сільський голова Олександр Великодний та учасник АТО Олександр Сорочинський.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих у зоні АТО воїнів. Учасники місцевої художньої самодіяльності виконували пісні, присвячені загиблим майданівцям. До підніжжя пам’ятного знаку поклали квіти. Учні Штепівської загальноосвітньої школи виконали танок із жовто-блакитними стрічками.

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Їх назвали «Небесною Сотнею» – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши на небі нашими Ангелами-Охоронцями.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 20 лютого 2020, 14:36

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради