Депутат Лебединської районної ради Світлана Горошко прозвітувала перед виборцями

Відповідно до вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» заступник голови районної ради Світлана Горошко прозвітувала перед виборцями Василівської ради про роботу районної ради та про свою діяльність як депутата.

Зокрема обранець зазначила: «Як депутат Лебединської районної ради в районній раді я працюю на постійній основі - заступником голови районної ради. Взяла участь у підготовці та в роботі всіх 10 сесій районної ради, одна з яких складалась із двох пленарних засідань. Усього впродовж звітного періоду до порядку денного сесій було внесено 155 питань, в тому числі 9 депутатських запитів. З усіх питань районна рада прийняла відповідні рішення.

За звітний період після детального опрацювання в постійних комісіях районною радою було затверджено 16 програм, в тому числі: програму економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2017 рік, комплексну програму «Правопорядок на 2016-2020 роки», комплексну програму «Освіта Лебединщини у 2016-2018 роках», програму місцевих стимулів для медичних кадрів Лебединського району та інші. Відповідно до вимог чинного законодавства на сесіях було розглянуто 19 бюджетних питань, в тому числі затверджено районний бюджет на 2017 рік, 10 – про внесення змін до районного бюджету, 3 – про затвердження звітів про виконання районного бюджету та інші.

Уперше в 2016 році з районного бюджету виділено коштів на виконання депутатських повноважень з розрахунку по 20 тис. грн. на депутата. Враховуючи моє побажання як депутата, 20 тис. грн. «депутатських» коштів були направлені на поточний ремонт Василівської ЗОШ. Готується на розгляд чергової сесії відповідний проект на 2017 рік, але сума передбачається по 50 тис. грн. на кожного депутата.

Приділялась увага взаємодії з виборцями. Враховуючи, що депутати районної ради були обрані за партійними списками, а не від виборчих округів, було прийнято рішення про закріплення депутатів за сільськими радами відповідно до їх бажань. Я була закріплена за Василівською сільською радою.

За звітний період мною було проведено 2 прийоми громадян з особистих питань у Василівці та 10 прийомів громадян у інших селах району. З питань, які порушувались виборцями на прийомах, були надані роз’яснення та направлені відповідним службам доручення щодо їх з’ясування. Упродовж року я взяла участь у більшості заходів, які проводились на території сільської ради.

Враховуючи порушені у зверненнях громадян проблемні питання та висловлені критичні зауваження, оприлюднені на сесіях, депутати районної ради направили звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації про внесення змін до діючих законів стосовно надання повноважень органам місцевого самоврядування щодо розпорядження землями на територіях сільських рад, першочергового забезпечення земельними ділянками на території району учасників АТО – місцевих жителів, включення ліквідаторів аварії на ЧАЕС ІІІ категорії до переліку осіб, які мають право на пільговий проїзд тощо.

Мною приділялась постійна увага організації надання депутатам допомоги у здійсненні ними своїх повноважень. Усім, хто звертався до мене особисто чи до працівників виконавчого апарату районної ради, була надана необхідна методична та практична допомога з питань виконання депутатських повноважень.

Районна рада та сільські ради Лебединщини продовжували співпрацю з обласним громадським об’єднанням «Усвідомлений вибір народу» в роботі з виконання заходів проекту «Виїзна психологічна, логопедична, правова допомога учасникам АТО, їх сім’ям, внутрішньо переміщеним особам та сільському населенню Лебединського району», реалізованого за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Америки в Україні».

Після звіту Світлана Олександрівна надала відповіді на запитання учасників зустрічі та подякувала присутнім за підтримку і запевнила їх в тому, що і надалі буде спрямовувати свої зусилля як депутата на розв’язання актуальних питань життєдіяльності району, в тому числі й Василівської громади.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради