«Різдвяні дзвони» Лебединщини

Уже традиційно під час новорічних та різдвяних свят до районного будинку культури з’їжджаються кращі творчі колективи Лебединщини, аби взяти участь у фестивалі «Різдвяні дзвони». Цьогоріч він пройшов 12 ciчня і об’єднав навколо себе близько двохсот дітей та дорослих.

Розпочалося новорічне святкове дійство виступом хору Вознесенської церкви м. Лебедин, після чого свої новорічні привітання висловили голова райдержадміністрації Віктор Химич і голова районної ради Василь Калита.

Божого благословення й миру побажав співвітчизникам благочинний Лебединського церковного округу, настоятель Свято–Воскресенського храму, архімандрит Лаврентій.

Концерту програму представили хорові колективи Воскресенської церкви, міського центру культури і дозвілля, солісти і вокальні колективи районного та сільських закладів культури, хореографічні – «Шарм» (РБДЮТ) і «Грація» (РБК), народний театр «Орфей» (РБК).

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз вручила всім творчім колективам дипломи за участь у фестивалі, побажала нових творчих здобутків, перемог та досягнень.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube