Новорічне казкове дійство для сільських дітей Лебединщини

Керівники Лебединського району побували на новорічному дійстві. Його для сільських дітей організував колектив районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Новорічний ранок розпочався вальсом лідерів учнівського самоврядування. З новорічними святами, які є найочікуванішими та найулюбленішими для дітлахів, привітали голова райдержадміністрації Віктор Химич і заступник голови районної ради Світлана Горошко. Посадовці побажали малечі здійснення найпотаємніших мрій, гарного настрою та веселих зимових канікул.

А потім усі присутні в залі із задоволенням поринули у захоплюючий світ чарівної казки, де Добро завжди перемагає Зло. До чарівного дійства долучилися Бабуся, Мишенята Круть і Верть, Кіндер–сюрприз, Ведмідь, Курча, Лисиця, Вовк та, звичайно, Дід Мороз і Снігуронька. Близько двох годин тривало новорічне свято, під час якого казкові герої розважали понад 300 дітей з усіх куточків Лебединщини. Захід підготували та провели педагогічні працівники районного будинку дитячої та юнацької творчості. Створювати атмосферу святковості, додатковий заряд позитивних емоцій їм допомагали їхні вихованці з вокального гуртка (керівник Наталія Суховій) та хореографічного колективу «Шарм» (керівник Юлія Трикоз).

Хлопчики та дівчатка охоче брали участь у конкурсах, іграх та танцях. Жодна дитина, котра завітала на районне свято, не залишилася без подарунка. Ця гарна традиція підтримується щороку.

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube