Виїзний прийом у Червленому та Пристайловому голови Лебединської райради

Голова Лебединської районної ради Василь Калита провів прийом громадян з особистих питань у Червленівській та Пристайлівській сільських радах.

Жителів Червленівської сільської ради турбувало питання оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги, передача показників лічильників газу та електроенергії, ремонт конвектора ФП.

До голови звернулися перевізники, які здійснюють пасажирські перевезення в напрямку Липової Долини та маршруту Суми – Пристайлове стосовно аварійного стану ділянки дороги по вулиці Серафимовича в м. Лебедин. Стан даної ділянки дороги створює загрозу для безаварійного перевезення пасажирів та шкодить технічному стану автобусів. Для з’ясування даного питання направлено лист Лебединському міському голові.

Основна частина проблем, з якими зверталися жителі Пристайлівської сільської ради, – це вуличне освітлення, робота поштового відділення, ремонт доріг та інші. Голова районної ради Василь Калита поспілкувався з сільськими головами, які проінформували, що на сьогодні всі об’єкти соціальної сфери в сільських радах працюють у нормальному режимі та забезпечені теплом.

Усі запитувачі отримали усні відповіді і роз’яснення подальших спільних дій.

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради