Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image gallery folder 2016/20161221-leb1 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

На контролі у депутатів – стан транспортного обслуговування населення Лебединського району

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2016/20161221-leb1 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Постійна комісія Лебединської районної ради з питань агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку, охорони навколишнього природного середовища на своєму засіданні проаналізувала стан транспортного обслуговування населення району.

З цього питання депутатів проінформував начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Ярослав Скорняков. Він зазначив, що мережа пасажирських перевезень у районі складається із 10 внутрішньорайонних маршрутів.

Територією Лебединського району також проходять міжміські маршрути загального користування. Замовниками перевезень на міжміських маршрутах є Сумська обласна державна адміністрація, а на приміських – Лебединська районна державна адміністрація. Між замовниками та перевізниками укладені відповідні договори на перевезення пасажирів автомобільним транспортом. На приміських маршрутах за результатами проведених конкурсів перевезення здійснюють 4 приватних підприємці, які обслуговують 10 маршрутів.

Упродовж 2016 року обсяги пасажироперевезень автомобільним транспортом зменшились проти минулорічних показників і склали 116,6 тис. осіб проти 135,5 тис. осіб. минулого року. На приміських маршрутах перевезено 23 793 особи проти 26 773 особи у 2015 році. Пасажирські перевезення згідно з договорами з Лебединською районною державною адміністрацією здійснюють 4 приватних перевізники, які обслуговують 10 маршрутів.

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Лебединської РДА провів детальний аналіз забезпеченості регулярності руху автобусів на вищевказаних маршрутах по кожному перевізнику окремо. Станом на 01.11.2016 виконання рейсів перевізниками в районі фактично склала 1516 рейсів, що складає 97% від запланованих рейсів. Упродовж 9 місяців 2016 року в Лебединському районі автотранспортом на приміських маршрутах перевезено 4389 громадян пільгової категорії.

Згідно з Районною програмою соціального захисту на 2013-2016 роки на пільгове перевезення на приміських маршрутах окремих категорій населення Лебединського району з районного бюджету виділено 39,7 тис. гривень, а також виплачена заборгованість за 2015 рік в сумі 13,3 тис. гривень.

З метою забезпечення доступності пасажирських автотранспортних послуг для всіх верств населення та підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів Сумська обласна державна адміністрація розробила стратегію розвитку пасажирського автомобільного транспорту в області на період до 2020 року.

{gallery}2016/20161221-leb1{/gallery}

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube