Святий Миколай завітав до Катеринівки, що на Лебединщині

Вшанування пам’яті Святого Миколая-Чудотворця здавна було однією з найважливіших традицій нашого народу. Саме з 19 грудня розпочинався цикл новорічних свят, що тривав цілий місяць аж до Водохреща.

Найбільше на це свято, звісно, чекають діти, адже вони вірять у те, що Святий Миколай обов’язково принесе їм гарні подарунки. І цього року для дітей Катеринівської, Гринцівської та Штепівської сільських рад було проведено святковий захід.

До Катеринівського сільського будинку культури завітав справжнісінький Святий Миколай та почесні гості. Голова райдержадміністрації Віктор Химич та заступник голови районної ради Світлана Горошко побажали всім присутнім гарного настрою, чудових подарунків та здійснення найзаповітніших мрій. До слів вітань приєднались начальники відділів культури та туризму Ганна Богомаз, освіти – Людмила Дудченко та Катеринівський сільський голова Тетяна Кириченко.

Святий Миколай запросив дітей у веселий хоровод навколо ялинки. Кожен з учасників святкової програми отримав солодкі призи. Чудове передноворічне свято, яскрава програма подарувала дітям багато позитивних емоцій, створила гарний настрій і запалила вогник передчуття добрих новорічних чудес у дитячих серцях.

Веселий настрій піснями і гумором усім присутнім у залі дарували кращі вокалісти районного будинку культури. Вони намагались подарувати радість дитинства і віру в казку. Отримані емоції надовго залишаться у пам’яті кожного приємним спогадом.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради