Заступник голови Лебединської райради привітала дітей Василівки з Днем Святого Миколая

Заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко – частий гість у Василівці, за якою вона закріплена як депутат районної ради. Буваючи у цьому селі, Світлана Олександрівна завжди знаходить час, щоб відвідати дитячі навчальні заклади. І не лише як посадовець, а і як жінка, мати, педагог за освітою. Цілком закономірно, що 19 грудня, в День Святого Миколая, вона також відвідала Василівку, щоб привітати зі святом дітей.

Цього дня разом з сільським головою Антоніною Клюс вони завітали до дитячого садка «Дзвіночок», де на них з нетерпінням чекала малеча. Малюки разом з вихователями старанно готувались до свята. Тож виразно прочитали гостям вірші про Святого Миколая і з радістю отримали солодкі подарунки.

Чекали на гостей і у місцевій школі. Там солодощі від заступника голови районної ради отримали 8 дітей, батьки яких є учасниками АТО, та двоє дітей, які виховуються в прийомній сім’ї Осадчих. Сільський голова Антоніна Клюс вручила солодкі подарунки дітям, які проживають в сім’ї опікунів та дитині-інваліду.

Зворушили гостей подаровані їм дітьми власноручно виготовлені сувеніри до Дня Святого Миколая.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube