Лебединські депутати ознайомились з пропозиціями щодо компенсаційних виплат за пільгове перевезення громадян

У рамках підготовки до десятої сесії Лебединської районної ради сьомого скликання під головуванням Ганни Богомаз відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, молоді, культури та соціального захисту населення.

Депутати попередньо розглянули профільні питання, внесені до порядку денного сесії.

Зокрема було заслухано інформації начальника відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Світлани Батютенко про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2016 рік, про Програму економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2017 рік. Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Лапоног доповілапро внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2015 «Про районний бюджет на 2016 рік» та про районний бюджет на 2017 рік. Завідувач сектору молоді та спорту Лебединської районної державної адміністраціїАртем Харченко проінформував про районну комплексну програму «Молодь Лебединщини» на 2017-2020 роки та про продовження терміну дії Програми розвитку фізичної культури і спорту в Лебединському районі на 2013-2016 роки.

Заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Надія Машина ознайомила депутатів з пропозиціями щодо внесення змін до районної програми здійснення компенсаційних виплат за пільгове перевезення окремих категорій громадян на 2016–2017 роки та проектом районної програми соціального захисту населення на 2017–2021 роки.

Усього депутати опрацювали 15 питань порядку денного, з яких були прийняті відповідні висновки про погодження проектів рішень та рекомендації щодо їх внесення на розгляд пленарного засідання, яке скликається 22 грудня.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради