Лебединщина вшанувала ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Уже десятий рік поспіль 14 грудня в Лебединському районі, як і по всій Україні, відзначили День ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Дату цю було обрано не випадково. Саме 14 грудня 1986 року офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС.

Заходи з нагоди Дня ліквідатора відбулися у великій залі Лебединської районної ради.

Голова районної державної адміністрації Віктор Химич та голова районної ради Василь Калита висловили свою щиру вдячність тим, хто в лиху годину не пошкодував віддати за свою Батьківщину власне здоров’я і, ризикуючи життям, встав на боротьбу з невидимим ворогом – радіацією.

За виявлений патріотизм, самовідданість та професіоналізм грамотами було нагороджено учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС І категорії, котрі проживають у Лебединському районі.

Також слова вдячності та шани ліквідаторам висловили начальник управління праці та соціального захисту населення Любов Білокобильська та голова районної громадської організації «Союз. Чорнобиль» Олександр Ткаченко. Вони наголосили на тому, що місцева влада піклується про здоров’я та добробут чорнобильців, надаючи пільги та забезпечуючи санаторно-курортне лікування, вручили ліквідаторам Лебединщини подяки та квіти. Віддаючи данину тим героям-чорнобильцям, котрих вже немає серед нас, присутні схили голови у хвилині мовчання.

Особливого настрою заходу додавали виступи аматорів Лебединського районного будинку культури. Вокальні та вокально-інструментальні номери художньої самодіяльності буквально створили атмосферу свята: спочатку трагічно-ліричну, а далі сповнену надії та оптимізму, віри в перемогу українського народу над будь-якими негараздами та перепонами!

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради