Найкращі вітання - працівникам соціальної сфери Лебединщини

Усі професії важливі та потрібні. Але одними з найпотрібніших у нелегкі часи, що переживає наразі наша країна, стають професії, пов’язані з соціальним обслуговуванням населення. Щоб вшанувати працівників соціальної сфери в першу неділю листопада в Україні традиційно відзначається їхнє професійне свято.

Напередодні свята у залі Лебединської районної ради відбувся урочистий концерт, на який завітало чимало представників від закладів, що надають соціальні послуги на території району. Привітання та вручення грамот кращим працівникам соціальної сфери перепліталися з номерами художньої самодіяльності, підготованими учасниками художньої самодіяльності районного будинку культури.

Першими свої вітання висловили голова районної державної адміністрації Віктор Химич та очільник районної ради Василь Калита. Керівники району побажали соціальним працівникам міцного здоров’я, добробуту в родинах і вдячних клієнтів на роботі. Вони вручили грамоти кращим представникам галузі.

Грамотами та теплими словами присутніх привітали також начальник управління соціального захисту населення Лебединської РДА, депутат Сумсчької обласної ради 5 і 6 скликань Любов Білокобильська, директор міськрайонного центру зайнятості Микола Падалка та директор територіального центру соціального обслуговування Петро Лапоног.

Усім соціальним працівникам дякували за їхню, іноді й не дуже вдячну, але таку потрібну працю, та бажали, аби на їхньому життєвому шляху було якомога менше перепон і негараздів. Зі святом!

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube