Постійна комісія Лебединської райради висловилася за передачу медучилищу частини приміщення лікарні

На базі Лебединської центральної районної лікарні відбулося розширене виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, молоді, культури та соціального захисту населення.

На порядку денному – погодження проекту рішення районної ради про передачу частини приміщення лікарні, в якому знаходиться стоматологічне відділення, зі спільної власності територіальних громад сіл Лебединського району до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області для розміщення навчальних кімнат Лебединського медичного училища ім. проф. М. І. Сітенка.

Дане питання розглядалося ще 23 вересня на черговій сесії районної ради. Тоді депутати згодились вивчити питання на місці, аби виробити висновки та рекомендації.

На цей раз у засіданні постійної комісії взяли участь очільник районної ради Василь Калита, заступник голови районної ради Світлана Горошко, голова райдержадміністрації Віктор Химич, заступник голови райдержадміністрації Іван Легкий, головний лікар комунальної установи Лебединська центральна районна лікарня Владислав Шепіль, директор Лебединського медичного училища ім. проф. М. І. Сітенка Олександр Удодік, начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Лапоног, голови постійних комісій районної ради, депутати районної ради.

Присутні заслухали директора медичного училища Олександра Удодіка, який наголосив на необхідності прийняття даного рішення, оскільки медичному училищу не вистачає приміщень для проведення практичних занять. І в разі передачі, приміщення буде збережено, а з обласного бюджету надійдуть кошти на його ремонт і утримання.

Ряд народних обранців району висловили своє негативне ставлення щодо передачі майна в обласне підпорядкування. Зокрема депутат районної ради Сергій Древаль запропонував не віддавати приміщення, а передати в оренду на певний термін. Депутат районної ради Микола Індик уніс пропозицію звернутися з клопотанням до Сумської обласної ради про виділення коштів з обласного бюджету на ремонт приміщення, в яке планується перевести стоматологічне відділення.

З даного питання виступив і головний лікар центральної районної лікарні Владислав Шепіль. Він пояснив присутнім, що переведення стоматологічного відділення в інше приміщення, яке перебуває в кращому технічному стані, викликане необхідністю економії коштів на його опалення. А щоб приміщення не пустувало і не руйнувалося, його необхідно задіяти.

Члени постійної комісії районної ради з питань бюджету, планування, регуляторної діяльності і управління майном, яку очолює депутат районної ради Микола Коренєв, запропонували підтримати проект рішення про передачу частини приміщення, щоб обласна рада виділила кошти на ремонт та утримання його в належному стані.

Після обговорення присутні оглянули будівлю стоматологічного відділення, колишньої дитячої поліклініки та гінекологічного відділення.

У підсумку постійна комісія вирішила погодити проект рішення районної ради «Пропередачу частини приміщення» та рекомендувати голові районної ради внести його на розгляд чергової сесії районної ради.

 

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради