День села у Гринцевому Лебединського району

За щорічною традицією в День Покрови Пресвятої Богородиці в с. Гринцеве відзначають День села.

Цього року організатори добре постаралися, щоб святкування пройшло на високому рівні й надовго запам’яталося всім гостям і мешканцям села.

Сільському голові Віктору Дикому вдалося згуртувати односельців і влаштувати справжнє свято, адже зібралися не тільки місцеві жителі, а й мешканці сусідніх населених пунктів, а також почесні гості – голова Лебединської райдержадміністрації Віктор Химич, очільник районної ради Василь Калита та генеральний директор ТОВ «Ворожбалатінвест» Микола Штукін. Керівники району щиро привітали гринцівчан з їх святом і вручили Почесні грамоти та подарунки заслуженим жителям сільської громади.

З вітальними словами виступили сільський голова Віктор Дикий та Микола Штукін від імені ТОВ «Ворожбалатінвест», що орендує землі на території Ворожбянської і Гринцівської рад Лебединського району й надає значну допомогу у розвитку сільських територій.

Для вшанування пам’яті полеглих у роки Другої світової війни, героїв Євромайдану та учасників антитерористичної операції на Сході України було оголошено хвилину мовчання. Після чого щирі слова привітань і подарунки жителі Гринцевого отримали від депутата обласної ради Магомеда Галаєва.

Продовжили низку найкращих побажань артисти та колективи районного будинку культури, а також аматори місцевої сцени. Святковий концерт і розважальна програма нікого не залишили байдужими, залучивши в круговерть свята всіх присутніх до пізнього вечора.

Також читайте:

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради