Мітинг до Дня козацтва - у Михайлівці Лебединського району

14 жовтня вся Україна відзначала день Покрови Пресвятої Богородиці, яка була покровителькою всього українського козацтва. Козаки були одними з найперших захисників кордонів нашої держави, відтак з 2014 року в цей же день ми святкуємо й День захисника України.

З нагоди свят у с. Михайлівка за участі керівників району, учнів місцевої школи та громади села відбувся урочистий мітинг та покладання квітів біля пам’ятного знака страченим козакам-мазепинцям. 

Знак було встановлено тут у 2008 році за ініціативи Сумського слобідського козацького полку та колишнього Михайлівського сільського голови, історика Віктора Лисянського на знак вшанування пам’яті борців за свободу і незалежність нашої країни.

З урочистими промовами виступили голова районної державної адміністрації Віктор Химич та очільник районної ради Василь Калита. Вони наголосили, що святкування Дня захисника України саме в цей день – гідна традиція, що підкреслює величезне історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності. Будучи нащадками козаків, ми мусимо пам’ятати про їх славетний подвиг.

До слів керівників району також долучилися Михайлівський сільський голова Володимир Білик та керівник ПАТ П-з «Михайлівка» Микола Зеленський. Вони побажали всім присутнім щастя, злагоди, добробуту, а головне – миру.

Пам’ять загиблих козаків вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя хреста Козацької могили.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради