Урочистості до Міжнародного дня людей похилого віку на Лебединщині

У сільському будинку культури с. Підопригори відбулися районні урочистості, присвячені Міжнародному дню людей похилого віку.

Подякувати ветеранам війни та праці за їхній вклад у сьогодення завітали й керівники району: очільник Лебединської райдержадміністрації Віктор Химич, голова районної ради Василь Калита, директор районного територіального центру соціального обслуговування Петро Лапоног, Підопригорівський сільський голова Світлана Гречка. Посадовці побажали людям похилого віку міцного здоров’я та довголіття, а також усіляких гараздів і вручили пам’ятні подарунки.

Солісти районного будинку культури підготували чудову концертну програму для всіх присутніх на святі. З великим задоволенням літні люди слухали душевні пісні, переглядали гумористичні номери та милувалися хореографічними постановками найменших артистів.

До речі, в межах діючої в районі програми соціального захисту населення визначено ряд заходів саме на підтримку людей похилого віку. Для самотніх працює територіальний центр соціального обслуговування одиноких непрацездатних людей, де в червні цього року відкрилося відділення денного перебування для людей похилого віку та інвалідів.

Наразі такі відділення працюють у 5 сільських радах. Основним напрямок їх роботи є організація комплексу заходів, спрямованих на подолання проблем людей пенсійного віку: незатребуваності, непристосованості до нового середовища і, як наслідок, негативного впливу на їх моральний та психічний стан, зниження опірності до захворювань. Також вони надають послуги соціально-побутової адаптації: організацію дозвілля, створення самодіяльних художніх колективів, гуртків та клубів за інтересами, залучення до участі в конкурсах фольклорних колективів та зустрічей з учнями шкіл, читання лекції на різноманітні теми.

Відділення денного перебування для людей похилого віку та інвалідів дають жителям району можливість проявити себе у спілкуванні, ділитися життєвим досвідом з односельцями та однодумцями, отримати нагоду розвивати таланти і дізнаватися багато нового й цікавого. Крім того, для літніх людей діють клуби за інтересами.

 Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 06 жовтня 2016, 14:51

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради