Депутатів хвилює питання надання земельних ділянок лебединцям - учасникам АТО

Під головуванням очільника районної ради Василя Калити відбулася чергова сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої було внесено 12 питань.

На початку пленарного засідання, за пропозицією головуючого, присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять патріотів України, полеглих в зоні АТО за територіальну цілісність і незалежність нашої держави.

Далі депутати затвердили зміни до програми економічного та соціального розвитку району і до районного бюджету на поточний рік, заслухали звіт головного лікаря КУ Лебединська центральна районна лікарня ім. лікаря К. О. Зільберника Владислава Шепіля про його роботу, внесли зміни до програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки та до програми місцевих стимулів для медичних кадрів Лебединського району на 2016-2023 роки, затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земель та прийняли ряд рішень з питань управління майном. При цьому з 11 питань порядку денного рішення були прийняті одноголосно.

Разом з тим при розгляді питання щодо передауі приміщення, в якому розміщене стоматологічне відділення, у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області для використання під навчальні кабінети Лебединського медичного училища, у залі виникла полеміка. Незважаючи на те, що головний лікар Лебединської ЦРЛ Владислав Шепіль, заступник директора Лебединського медичного училища Жанна Смолова, депутат районної ради Сергій Лук’яненко, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, планування, регуляторної діяльності і управління майном Микола Коренєв та інші переконували в необхідності прийняття цього рішення з метою недопущення руйнування приміщення та подальшого ефективного виростання за рахунок обласного бюджету, при голосуванні лише 12 депутатів висловилися «за» і рішення не було прийняте. Але народні обранці домовились найближчим часом до цього питання повернуться, тож заплановано виїзд на місце з метою вироблення відповідних висновків та рекомендацій.

Потім депутати районної ради Сергій Древаль, Микола Зеленський та інші висловили критичні зауваження з приводу незадовільного стану справ з надання земельних ділянок жителям району – учасникам АТО. При з’ясуванні цього питання служби Держгеокадастру допускають нічим не виправдану бюрократичну тяганину і непрозорість. На території району земля надається жителям інших областей, а місцеві учасники АТО не можуть її отримати тривалий час. При цьому районні ради позбавлені можливості впливати на цей процес і взагалі права розпоряджатись землею. Така ситуація викликає справедливе обурення населення. За результатами обговорення цього питання вирішено направити відповідне звернення до центральних органів влади.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 вересня 2016, 14:02

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради