День села в Катеринівці

Теплого недільного вечора згуртувалася громада села Катеринівка, аби відпочити від виснажливих робочих буднів і хоч на мить забути про домашні клопоти та щоб продовжити незмінну традицію – святкування Дня села.

Привітати селян зі святковою подією прибули: заступник голови районної державної адміністрації Іван Легкий, депутат обласної ради Магомед Галаєв та депутат районної ради, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз.

Найбільшою нагородою для організаторів та учасників свята стала сама його атмосфера патріотичного єднання навколо малої батьківщини: зала місцевого будинку культури була повною. З вітальною промовою до громади звернулась сільський голова Тетяна Кириченко, яка висловила щиру подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

Тетяна Іванівна у своєму виступі зупинилась на досягненнях сільської громади. Цього року завдяки спільним зусиллям проведено ремонт Катеринівського СБК, встановлено паркан навколо кладовища в селі Олексіївка, відремонтовано пам'ятник Герою Радянського Cоюзу С. Л. Індику, проводиться ремонт ганку та ремонт приміщення сільської ради, розпочата реконструкція вуличного освітлення в селі Степове, у сільську бібліотеку закуплено меблі. Також депутати сільської ради виділили кошти Катеринівському НВК в сумі 18,7 тис. грн., ФП - 4,7 тис. грн. для поліпшення умов обслуговування населення сільської ради, відділенню паліативно–хоспісної допомоги 10 тис. грн., 12 тис. грн. для безкоштовного проїзду учасників бойових дій із числа учасників АТО і 3 тис. грн. для безкоштовного проїзду інших пільгових категорій громадян. На сході країни проходять бойові дії, де брали участь і хлопці з Катеринівки. На сесії депутати сільської ради у цьому році прийняли рішення про надання грошової допомоги учасникам АТО в сумі 2 тис. грн. кожному. 

У день святкування в Катеринівці традиційно відбувся футбол між командами молодого покоління і старшого, де перемогу отримала команда молоді. Тож сільський голова привітала учасників та вручила їм грамоти й грошові винагороди. 

Катеринівчан зі знаменною подією привітали заступник голови райдержадміністрації Іван Легкий і начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Ганна Богомаз та вручили почесні грамоти, подарунки кращим сільським трудівникам. За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, активну громадську позицію та з нагоди Дня села Катеринівка грамотою голови райдержадміністрації були нагороджені: механізатори ПрАТ «Райз-Максимко» Олександр Дейнека та Олег Терновський. Грамоту голови районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у розвиток національної культури та підтримку аматорського мистецтва, активну участь ужитті села та з нагоди Дня села вручили художньому керівнику Катеринівського сільського будинку культури Тетяні Соколовій. Вокальний ансамбль Катеринівського СБК отримав грамоту відділу культури і туризму райдержадміністрації і подарунок.

Тепло привітав своїх виборців депутат обласної ради Магомед Галаєв. Добрими були побажання на адресу катеринівчан від керівника Підліснівської філії ПрАТ«Райз-Максимко» Миколи Сіренка.

Села наші красиві і квітучі. Але все ж справжньою їх окрасою є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, вони скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості. Родзинкою урочистостей стало вітання та нагородження кращих працівників села, талановитої молоді, творчих майстрів і майстринь, найстаршого і наймолодшого жителів, молодих матусь, медиків, педагогів, культпрацівників, хліборобів, воїнів - афганців та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, підприємців, спонсорів, тощо. Словом, жоден житель села не залишився без уваги. Під гучні оплески на сцені сільського будинку культури вони отримували заслужені грамоти, подарунки, грошові винагороди від керівників району, сільського голови, керівника господарства. Цього дня згадали і про тих, хто віддав своє життя за мирне небо над головою у роки Другої Світової війни та на знак шани і безмежної вдячності поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

Односельчани — велика родина, тож святкували по-родинному затишно, тож і бажали одне одному  міцного здоров’я, рясного врожаю, процвітання, побільше пісень та лелек до осель. Привітання виступаючих перепліталися художніми номерами, вокально-хореографічними композиціями у виконанні солістів сільського будинку культури, школярів. Запальні танці піднімали настрій і викликали почуття гордості за своїх дітей і онуків-артистів, аматорів хореографічного мистецтва. Вітання від рідних людей, чудові пісні про рідну землю, рідне село, про матір, кохання, хліб на столі, театральні постановки сільського будинку культури створили чарівну атмосферу в залі. Не обійшлося й без заримованих рядків, які були написані спеціально до свята. Після закінчення концертної програми малеча отримала солодощі від депутата обласної ради М. Галаєва. Цього дня було цікаво всім: і дорослим, і малим. Свято завершилося народним гулянням, дискотекою для молоді та феєрверком.

Святкування відбулося на славу, бо зібрались найрідніші люди, ті, які працюють заради добробуту села, які народились, живуть і своїми справами уквітчують маленьку батьківщину.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради