Актуальні питання життєдіяльності Лебединського району на контролі місцевої влади

Заступник голови районної ради Світлана Горошко, голова районної державної адміністрації Віктор Химич, заступник голови райдержадміністрації Іван Легкий узяли участь у нараді-семінарі з сільськими головами району. Представники органів місцевого самоврядування отримали роз’яснення з актуальних питань життєдіяльності територіальних громад району.

Зокрема практичні поради та рекомендації щодо застосування системи публічних закупівель PROZORRO сільським головам надав консультант голови районної ради Руслан Тертишний. Зі станом захворювання на африканську чуму свиней у Сумській області та заходами щодо недопущення захворювання у Лебединському районі присутніх ознайомив в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Лебединському районі Олександр Хрін. Керівник Лебединського бюро правової допомоги Сергій Іванов проінформував учасників семінару про державну програму безоплатної правової допомоги для населення. Про порядок заповнення електронних декларацій про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру надала роз’яснення начальний відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Аліна Бойко.

Також на семінарі були обговорені питання щодо державної реєстрації прав на земельні ділянки, на яких розташовані приміщення закладів освіти району, ефективності роботи фахівців із соціальної роботи з сім’ями зі складними життєвими проблемами та підготовки до опалювального періоду 2016-2017 років у районі.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради