Благодійний ярмарок «Ми – за чисте мирне небо» лебединських учнів

Україна переживає складні часи: її суверенітет зі зброєю в руках відстоюється справжніми патріотами, а мирні жителі залишаються в буквальному сенсі без даху над головою через бойові дії на сході країни. Але, на щастя, кожен свідомий громадянин, як може, допомагає своїй Батьківщині. От і учні навчально-виховних закладів Лебединщини вирішили в знак підтримки влаштувати благодійний ярмарок «Ми – за чисте мирне небо», на якому представили сільськогосподарську продукцію, вирощену власними руками.

Благодійна акція розпочалася з теплих слів голови райдержадміністрації Віктора Химича та керуючої справами апарату районної ради Ганни Полової. Вони побажали юним натуралістам гарних успіхів у навчанні, високих трудових досягнень і, звичайно ж, мирного неба над головою.

Завершилася вступна офіційна частина підняттям Державного прапора учням Пристайлівського НВК, які на попередньому благодійному ярмарку минулого року зібрали найбільше коштів.

І розпочався ярмарок… На імпровізованих прилавках учні репрезентували найрізноманітнішу сільськогосподарську продукцію: овочі, фрукти, гриби, ягоди, горіхи, мед і навіть насіння та саджанці різноманітних рослин! Усе це було зі смаком прикрашено квітами та композиціями із природного матеріалу.

Ну і, звісно ж, лунала музика та поздоровлення! Музичні номери представили не лише учні шкіл, що брали участь в ярмарку, але й волонтери із зони АТО, члени Сумського благодійного фонду «Фенікс» та молоді таланти районного й сільських будинків культури. Представники спілки ветеранів АТО та членів їх сімей за волонтерську допомогу у зборі шкільного приладдя Авдіївській школі №6 вручили подяки районному будинку дитячої та юнацької творчості та відділу освіти Лебединської райдержадміністрації.

Після завершення благодійного ярмарку було підбито підсумки та підраховано загальну суму зібраних коштів. Цього року вона склала 5678 грн., які буде перераховано на потреби школярів Авдівки. До речі, минулого року за зібрані кошти було придбано 3 протидощові костюми, 6 спальних мішків для бійців АТО Лебединщини та приладдя для газового опалення Авдіївської школи.

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube