В Лебединському районі опрацьовано практичні аспекти роботи з реалізації державної програми Prozorro

7 вересня у залі засідань Лебединської районної ради представниками Сумського регіонального відділення майданчика Держзакупівлі проведено семінар, присвячений впровадженню та деяким аспектам роботи з майданчиком Держзакупівлі в системі реалізації державної програми Prozorro, в якому взяли участь сільські голови, особи, відповідальні за електронні закупівлі та бухгалтери бюджетних установ району.

У роботі семінару взяв участь заступник голови райдержадміністрації Іван Легкий.

У вступному слові директор відділення Євген Черемісов розповів про те, що торговий майданчик Держзакупівлі був одним з перших, що зареєструвалися в системі Prozorro, та отримав найвищий 4-й рівень акредитації. Це дозволяє клієнтам здійснювати як допорогові й понадпорогові закупівлі в межах України, так і співпрацювати з Європейськими постачальниками.

Далі спеціалісти відділення ознайомили присутніх з принципами реєстрації на торговому майданчику в якості замовників та розповіли про основні аспекти роботи в особистому кабінеті користувача. Зокрема, було розглянуто механізми планування закупівель, їх створення та додавання звітів про укладені угоди.

Протягом всього семінару у присутніх виникало чимало питань, майже на всі з яких співробітники Сумського відділення Держзакупівлі дали вичерпні й змістовні відповіді. З приводу ж виникаючих недоречностей чи ускладнень Євген Черемісов закликав звертатися до їх головного офісу за адресою: м. Суми, вул. Привокзальна 25, оф. 203 або за телефонами: (0542) 79-25-57, (068) 27-17-370, (095) 00-91-355 чи E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради