Відкрито бюро правової допомоги в Лебединському районі

31 серпня в Лебединському районі відкрилося бюро правової допомоги. Воно стане одним з осередків всеукраїнської мережі точок активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад та соціально вразливих суспільних груп.

На врочистий захід з приводу відкриття бюро завітали представники районної влади: заступник голови районної ради Світлана Горошко та керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Павлюк. Також були присутні голова Лебединського районного суду Олександр Чхайло, начальник реєстраційної служби виконавчого комітету Лебединської міської ради Олег Філоненко, депутат обласної ради Валерій Чалий, заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги Валентина Волобуєва, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Василь Бойко та інтегратор Марина Лапоног.

Директор Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тамара Козир представила присутнім керівника Лебединського бюро правової допомоги Сергія Іванова. Вона розповіла, що установа буде здійснювати функції подібні до функцій місцевих центрів БПД: надання первинної правової допомоги, доступ до вторинної правової допомоги, правопросвітництво, доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції.

Начальник відділу правової інформації та консультацій Микола Кравченко розповів присутнім про місію, бачення та розвиток правової допомоги, які розділяє команда безоплатної правової допомоги.

Основним завданнями Бюро є: правопросвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної правової допомоги, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги,надання безоплатної вторинної правової допомоги (крім захисту), забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції тощо.

З метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги з ініціативи Уряду, Міністерство юстиції України утворює низку консультаційних пунктів, які дають змогу нашим громадянам отримати спеціалізовану безкоштовну правову консультацію, а в разі потреби скористатися послугами адвоката.

Керівник бюро правової допомоги Сергій Іванов повідомив, що бюро працює з понеділка до п’ятниці з 8.00 до 17.00. Номери телефонів: (05445) 2-14-15 або (05445) 2-14-12.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 03 серпня 2020, 13:22

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради