Керівники Лебединщини привітали з 90-річчям ветерана Другої світової війни

Голова районної ради Василь Калита, голова райдержадміністрації Віктор Химич, сільський голова Віктор Литвиненко та начальник управління соціального захисту населення Любов Білокобильська привітали з 90-річчям жителя с. Межиріч, ветерана Другої світової війни Костянтина Шумила.

Вони подякували ювіляру за виявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю у післявоєнний час та побажали міцного здоров’я, сили, наснаги і ще довгих років життя. До теплих слів побажань керівники додали пам’ятні подарунки та квіти.

Костянстин Якович пройшов нелегкий життєвий шлях довжиною в 90 років. У 1943-му ще зовсім юним він пішов на фронт. Там він став зв’язківцем у військовому формуванні, що входило до складу 3-го Українського фронту. Брав участь у визволенні Румунії, Болгарії, Югославії, Угорщини, Австрії, не раз дивився смерті в обличчя, втрачав бойових друзів і побратимів.

Після закінчення війни повернувся до рідного села і активно включився у процес його розбудови. Згодом одружився, і в нього народилася донька. На жаль, наразі Костянтин Якович живе сам. Дружини вже давно не стало, а  донька разом із онуком мешкає у Харкові, тому нечасто приїздить до рідного села. Головним слухачем, співрозмовником і помічником Костянтина Яковича сьогодні є його сусідка – Людмила Хвіст.

Але активний і завзятий, як і в роки молодості, Костянтин Якович не занепадає духом. Звісно, здоров’я вже не те, та й зір майже зовсім втрачений, але ще міцна пам’ять і спогадами про прожите ювіляр охоче ділиться з гостями. Він згадує про лихоліття війни, післявоєнні роки, а також найяскравіші миті всього свого життя. Крім того, чоловік зазначає, що походить із сім’ї довгожителів, тому своїм довголіттям зобов’язаний саме своїм пращурам.

Наприкінці зустрічі Костянтин Якович подякував гостям за увагу та вітання, побажавши усіляких гараздів та мирного неба над Батьківщиною.

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube