Лебединці поклали квіти до Меморіалу Слави

Засвідчити свою вдячність полеглим за Батьківщину бійцям голова Лебединської райдержадміністрації Віктор Химич і очільник районної ради Василь Калита поклали квіти до Меморіалу Слави у м. Лебедин.

У церемонії покладання квітів взяли участь начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Ганна Богомаз, ветеран Другої світової війни Олександр Кутковий, працівники районного краєзнавчого музею. Згадали усіх загиблих - на ратному полі під час визвольних боїв, в тилу від голоду та поневірянь, закатованих у неволі. Гірка доля не оминула жодної української родини. Цей біль ми відчуваємо і понині.

Покладання вінків та квітів до пам’ятників загиблим у Другій світовій війні з участю представників місцевого самоврядування, духовенства, громадськості проведені у всіх населених пунктах району. Цього дня на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій було приспущено Державний Прапор України. А в закладах культури і освіти району відбулися тематичні заходи.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради