Лебединці дякують лікарям

У Лебединському районному будинку культури відбулися традиційні урочисті, присвячені Дню медичного працівника.

З професійним святом працівників медичної сфери привітали голова райдержадміністрації Віктор Химич, очільник районної ради Василь Калита та міський голова Олександр Бакликов. Керівники висловили свої щирі слова вдячності людям у білих халатах за їх нелегку, але таку потрібну працю.

За сумлінне виконання обов’язків та відповідальне ставлення до своєї роботи найкращим медикам сільських амбулаторій та центральної районної лікарні були вручені почесні грамоти та подяки райдержадміністрації, районної ради і профспілки медичних працівників та управління охорони здоров’я ОДА.

Також з привітальним словом і музичним дарунком виступив перед колегами головний лікар Лебединської центральної районної лікарні Владислав Шепіль. До привітань долучилися голова профспілки медичних працівників Надія Тищенко, головний лікар дитячого багатопрофільного санаторію «Лебедин» Віктор Рева та головний лікар психоневрологічного диспансеру Юрій Величко.

Музичні вітання медикам дарували аматори сцени РБК, учасники народного хореографічного колективу бально-спортивного танцю «Грація», хореографічного колективу «Шарм» РБДЮТ, студенти медичного училища. А у фойє було розгорнуто виставку виробів декоративно–прикладного мистецтва, які власноруч виготовили медичні працівники: картини і одяг вишиті бісером, вироби з паперу, декупаж, в’язаний одяг.

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради