«Діти – майбутнє країни», - наголосив очільник лебединських депутатів

Цього разу святкування Дня захисту дітей збіглося у часі зі звітним концертом Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

З нагоди свята викладацький колектив та вихованців закладу на початку концерту привітали керівники району: голова райдержадміністрації Віктор Химич та очільник райради Василь Калита. Керівники району вручили грамоти кращим керівникам гуртків, а також побажали подальших успіхів, здоров’я й мирного неба над головою всім присутнім.

Крім того було підбито підсумки та нагороджено переможців конкурсу дитячого малюнку, що був оголошений Лебединською районною державною адміністрацією. Грамоти та солодкі подарунки дітям вручив завідуючий сектором молоді та спорту Артем Харченко.

Після нетривалої офіційної частини розпочалася концертна програма. Номери художньої самодіяльності органічно перепліталися з врученням випускникам гуртків свідоцтв про закінчення позашкільного закладу.

Око милували танцювальні постанови, котрі дарували глядачам вихованці хореографічного колективу «Шарм». Цього разу свою майстерність показали не тільки випускники, але й наймолодша група ансамблю.

Не обійшлося й без пісенної програми. Вокальні номери репрезентували вихованці вокальних колективів «Співограй» та «Logos», серед яких є, до речі, й неодноразові переможці обласних і всеукраїнських конкурсів.

Безперечно, всі діти є талановитими! Вони, як наголошував ще на початку свята голова районної ради Василь Калита, – майбутнє нашої країни. Тому влада робила і буде робити все можливе, аби це майбутнє було кращим і світлішим.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради