Навчальні заклади Лебединщини готові до оздоровчої кампанії влітку 2016 року

У рамках контролю за виконанням Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 рік постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, молоді, культури та соціального захисту населення  проаналізувала стан готовності загальноосвітніх закладів до початку оздоровчого періоду влітку 2016 року.

Інформуючи з цього питання, начальник відділу освіти Лебединської райдержадміністрації Людмила Дудченко зазначила, що в районі буде функціонувати 31 табір, у тому числі 20 пришкільних, в яких буде охоплено відпочинковими послугами 596 дітей; 2 профільні (120 дітей) та 4 табори праці та відпочинку (58 дітей). На базі 5 шкіл буде організовано роботу 5 мовних таборів, в яких буде охоплено відпочинковими послугами 50 дітей. 25 дітей планується оздоровити у позаміських таборах області.

Усього планується охопити оздоровчо-відпочинковими послугами 849 осіб, з них 23 дитини сироти та позбавлених батьківського піклування, 22 дітей- інвалідів, 6 дітей постраждалих від аварії на ЧАЕС, 161 дитина, яка перебуває на диспансерному обліку, 11 – групи ризику, 16 – переселенців, 26 дітей, батьки яких перебувають в АТО та 112 талановитих та обдарованих дітей.

У районному бюджеті передбачені кошти на проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії у розмірі 291 тис. грн. З них: 211 тис. грн. на харчування та 80 тис. грн. на придбання путівок.

Під час огляду закладів освіти району було виявлено, що керівники закладів вжили заходи щодо забезпечення належних умов функціонування таборів із денним перебуванням: виділено приміщення для відпочинку дітей (класні кімнати, спортивні зали, актові зали, санітарно-побутові приміщення); проведено генеральне прибирання, обладнано необхідним інвентарем; забезпечено пришкільні табори необхідним спортивним обладнанням та інвентарем, медикаментами та перев'язувальним матеріалом для надання дітям першої медичної допомоги, забезпечено належне медичне обслуговування дітей; перевірено справність мереж водопостачання та водовідведення; перевірено експлуатацію питних фонтанчиків шкіл для забезпечення дітей якісною питною водою, забезпечено проходження працівниками пришкільних таборів медичного огляду, створено умови для дотримання дітьми та персоналом правил особистої гігієни, відремонтовано санітарно-технічне облад­на­ння в туалетах, проведено косметичні ремонти в приміщеннях їдалень, обідніх залах та генеральне прибирання інших приміщень закладів; забезпечено своєчасне прибирання територій шкіл, регулярний вивіз побутових відходів.

Усі заклади забезпечено дезінфікуючими та миючими засобами.

З метою належної підготовки до організації роботи таборів денного перебування 19 травня відділ освіти провів нараду з директорами навчальних закладів, на базі яких працюють табори, та начальниками пришкільних таборів денного перебування, на яку були запрошені представники Лебединського районного сектору УДСНС України в Сумській області, управління Держпродспоживслужби, Лебединського міськрайонного відділу державної установи «Сумський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

Особлива увага зверталася на необхідність забезпечення неухильного виконання вимог Законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», організацію змістовного дозвілля дітей, діяльність гуртків і спортивних секцій за інтересами, організацію повноцінного харчування й медичного обслуговування дітей.

Інформацію про стан готовності загальноосвітніх закладів до початку оздоровчого періоду влітку 2016 року депутати взяли до відома.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради