День села відсвяткували у Павленковому на Лебединщині

До його організації активно долучились всі, кому не байдужа доля рідного села – сільська рада, депутати сільської ради, місцеві підприємці, активісти сільської громади.

Відзначати свято почали з самого ранку богослужінням у місцевому храмі. А продовжили у місцевому клубі та довкола нього до самісінької ночі.

Урочисту частину розпочав сільський голова Сергій Каплін, котрий подякував односельцям за підтримку, в тому числі в організації Дня села, сумлінне ставлення до благоустрою населеного пункту. До вітальних слів долучилися й почесні гості: голова районної державної адміністрації Іван Легкий та заступник голови районної ради Світлана Горошко. З нагоди Дня села керівник підприємства СТОВ «Перемога» Анатолій Онайко відзначив грамотами кращих працівників.

Після вітальних слів та вручення подарунків настав час і для святкової концертно-розважальної програми, котра цього року була дуже насиченою. Глядачі концерту були не тільки спостерігачами, а й активними учасниками, котрі піднімалися на сцену, аби показати свої вміння.

Не оминули увагою старожилів і новонароджених мешканців села, а також з особливою повагою згадали про учасників АТО, котрі наразі боронять кордони нашою Вітчизни. Також були висловлені слова вдячності всім трударям села та людям, котрі не забувають про спонсорську допомогу і меценатство. Сільський голова Сергій Каплін відзначив, що село живе повноцінним життям і розвивається завдяки саме людям. Зокрема були висловлені слова вдячності попередньому голові, Анатолію Вакулі (наразі на пенсії), котрий, співпрацюючи з керівником СТОВ «Перемога» Анатолієм Онайком, свого часу зміг налагодити і впорядкувати господарство на селі.

Офіційні слова поздоровлень тісно перепліталися з музичними вітаннями. Зокрема слід відзначити майстерність виконавців Сумської філармонії, до номерів котрих ніхто не лишився байдужим. Довкола панувала атмосфера справжнього свята. Всі танцювали, підспівували, а ті, хто притомився, мали змогу скуштувати кулешу з шашликом, котрі готувалися просто неба. Концерт плавно перетік у дискотеку, а коли добре стемніло, над селом розквітнув феєрверк.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради