Консультативна допомога лебединцям приносить плоди

Громадська організація «Усвідомлений вибір народу» на чолі зі Світланою Дронік уже майже 8 місяців втілює в життя проект «Виїзна психологічна, логопедична, правова допомога учасникам АТО, їх сім’ям, внутрішньо переміщеним особам та сільському населенню Лебединського району Сумської області» під егідою Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Голова районної ради Василь Калита в ході зустрічі з головою громадської організації Світланою Дронік та прес-аташе посольства США в Україні, експертом Фонду сприяння демократії Сергієм Решетовим зазначив, що консультативна допомога дає конкретні результати, які слугують зміцненню здоров’я і психологічного клімату, правової освіти й культури населення сільських територій району. Цього разу зустріч відбулася у Гринцевому.

Фонд сприяння демократії, котрий діє за підтримки посольства США є цілеспрямованим, але гнучким механізмом, що забезпечує фінансову підтримку унікальних та перспективних проектів, направлених на демократизацію та гуманізацію українського суспільства. З липня 1996 року фінансову підтримку Фонду сприяння демократії на реалізацію власних проектів отримало близько 1000 недержавних неприбуткових організацій.

Проект виїзної допомоги у селах Лебединщини, таких, як Червлене, Курган, Пристайлове, Підопригори, Михайлівка, Павленкове, Ворожба, Бішкінь, Боровенька та Будилка, спрямований на надання мешканцям логопедичної, психологічної та правової допомоги спеціалістами із м. Суми. Особливо актуальною для сільських мешканців була правова допомога. На консультацію до юриста проекту йшли за консультацією родини вимушених переселенців та учасників АТО, багатодітні мами і пенсіонери. Спілкування з фахівцем дозволяє людині набагато продуктивніше спланувати подальші кроки та дії.

Голова районної ради Василь Калита також побував у Гринцевському НВК. Він поспілкувався з педагогічним колективом, учнями, відвідав наймолодших діток та вручив їм подарунки – книги від народного депутата України Владислава Бухарєва.

Останнє оновлення на Четвер, 26 травня 2016, 16:57

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради